De voorbereidingen zijn al in volle gang. Het belooft weer een mooie editie te worden. Het startpunt is zoals ieder jaar het Kerkplein van Kronenberg. Het eindpunt is natuurlijk weer bij Grand Café 1466 in Kronenberg waar nog een drankje genuttigd kan worden op het terras met muziek.Inschrijven kan vanaf 08:30uur, Het inschrijfgeld bedraagt 12 euro p.p. (inclusief 2 consumpties) en 3 euro voor een bijrijder. Dit kan zowel met pin als contant worden betaald.Om 10:30uur zullen de brommers vertrekken daarna zullen de solexen snel genoeg volgen. Om 11:00uur vertrekken de motoren. Ben jij er dit jaar ook weer bij? We hopen jullie weer te zien op donderdag 14 mei. Tot dan!
De Hemelrit is een bekende tocht onder liefhebbers van klassieke tweewielers. Tijdens deze groepsrit rijden deelnemers met rolaangedreven fietsen, bromfietsen, motoren en scooters van vóór 1975. Het evenement vindt jaarlijks plaats op Hemelvaartsdag.
de Hemelrit komt eraan!De voorbereidingen zijn al in volle gang. Het belooft weer een mooie editie te worden. Het startpunt is zoals ieder jaar het Kerkplein van Kronenberg. Het eindpunt is natuurlijk weer bij Grand Café 1466 in Kronenberg waar nog een drankje genuttigd kan worden op het terras met muziek.Inschrijven kan vanaf 08:30uur, Het inschrijfgeld bedraagt 12 euro p.p. (inclusief 2 consumpties) en 3 euro voor een bijrijder. Dit kan zowel met pin als contant worden betaald.Om 10:30uur zullen de brommers vertrekken daarna zullen de solexen snel genoeg volgen. Om 11:00uur vertrekken de motoren. Ben jij er dit jaar ook weer bij? We hopen jullie weer te zien op donderdag 14 mei.Tot dan!
De Hemelrit is een bekende tocht onder liefhebbers van klassieke tweewielers. Tijdens deze groepsrit rijden deelnemers met rolaangedreven fietsen, bromfietsen, motoren en scooters van vóór 1975. Het evenement vindt jaarlijks plaats op Hemelvaartsdag.